Заміна розбитого склопакета

Що таке склопакет?

Склопакет - це частина металопластикового вікна, яку при потребі можна замінити, не знімаючи саме вікно. Склопакет - це два або більше скла, спеціальним чином з'єднаних між собою.

Заміна розбитого склопакету

В першу чергу необхідно визначити тип існуючого склопакету  - його товщину (стандартна товщина - 24 мм, але часто зустрічаються і 22, 28, 32 мм), скло яке там використовувалось (тоноване, ламіноване, енергозберігаюче, тощо...) та кількість камер в склопакеті - одно чи двокамерне.

Після цього необхідно зняти розміри та виготовити новий склопакет. Якщо в старому склопакеті було використане якесь специфічне скло, його можна використати при виготовленні нового склопакету.

uvaga Увага!!!. Якщо Вам пропонують виконати ремонт склопакету "на місці" - привезти до вас додому нове скло, розібрати розбитий склопакет і на місці замінити скло, заклеївши його герметиком - відмовляйтесь від таких робіт. Справа в тому, що в дистанційній рамці (сріблястих пластинах між склами) засипаний порошок - силікогель, котрий висушує повітря. За той час, що склопакет стояв розбитим, він, швидш за все, набрав вологості з повітря, і при встановленні нового скла, через деякий час, в середині склопакеті може зявитися волога. Краще одразу замовити виготовлення нового склопакету.

Три етапи заміни розбитого склопакету

1

2

3

 Телефонний дзвінок консультанту для виклику майстра  Приїзд майстра для визначення типу скла та зняття розмірів  Приїзд майстра з новим склопакетом та встановлення його на місце розбитого

Якщо Ви вже міняєте розбитий склопакет, то краще зразу замовляти не звичайний а енергозберігаючий склопакет, який має кращі теплові характеристики.

Самостійна заміна склопакету

Якщо Ви вирішили самостійно замінити склопакет, то перш за все його треба заміряти. Краще це виконати знявши старий склопакет. Заміряти потрібно ширину, висоту, та товщину склопакета. Щоб зняти склопакет, потрібно витягнути штапіки. Для цього треба взяти жорсткий ніж, або шпатель та вставити його в щілину між штапіком та профілем рам або створки. Тоді слід підважити штапік, щоб він вискочив з свого пазу. Склопакет в рамі чи створці повинен стояти на регулюючих пластикових пластинах. Якщо це глуха частина вікна, то регулюючі пластини можуть стояти внизу віна, якщо ж це стулка, то регулюючі пластини ставлять по двом кутам (в нижній частині вікна зі сторони петлі, та верхній частині склопакету (по діагоналі від нижньої петлі)) з відступом 10см.

uvaga Якщо Ви самостійно робите заміну склопакету в створці, Ви можете порушити геометрію створки і вікно після цього може перестати закриватися або відкриватися, або може з'явитися продування вікна.

Якщо Ви не впевнені що зможете виконати ремонт вікна своїми руками - краще зверніться в наш сервісний центр по ремонту вікон.